Bojovka!

Podzimní prázdniny jsou tady, počasí hlásí krásné, a proto je škoda zůstat doma. Přichystali jsme pro vás prima rodinnou akci.

Princip soutěže je jednoduchý.
Podle bodů, které jsme vám zadali do mapy, zjistíte, kde se nachází jednotlivá stanoviště, na kterých budete společně s dětmi plnit úkoly. V jakém pořadí budete procházet jednotlivá stanoviště je na vás. Důležité je projít je všechna a poctivě splnit všechny úkoly.
Nejde nám o čas, ale o prožitek 😉
K mapě stanovišť se dostanete přes QR kód uvedený níže. Na každém stanovišti najdete originální QR kód v okruhu 20 metrů od bodu na mapě – musíte hledat 🙂 Po jeho načtení se vám spustí instruktážní video, ve kterém se dozvíte, co se má na daném stanovišti dělat.
Součástí papíru s QR kódem bude také slovo, které si musíte zapamatovat nebo zaznamenat. Po absolvování všech stanovišť poskládáte z jednotlivých slov slogan, který specifikuje naší atletiku a ověří, zda jste postupovali podle našich pokynů.
Za správné odpovědi bude každý odměněn a to v úterý 2.11.2021 od 16 do 18 hod v naší klubovně Awana (je v prvním patře…). Když vám luštění sloganu nepůjde, nevadí, odměníme vás také 🙂
Soutěž spouštíme ve čtvrtek 28.10.2021 v 10:00 a její konec je v neděli 31.10.2021 v 18:00 hod.
K úspěšnému absolvování budete potřebovat rodinný tým (alespoň dospělák + dítě), bloček a tužku, a mobilní telefon s připojením k internetu. Akce je vhodná pro děti do 10 let, u dospěláků je věk neomezen 😉

Přejeme Vám příjemnou zábavu!

Napsat komentář